Sprawdź, ile zarabia
Twój sąsiad

Jak to działa?

"Sprawdziłam aplikację na sobie i muszę powiedzieć, że to jest niesamowite z jaką dokładnością wyliczyli moje zarobki. Kiedyś była taka gra, co taki dżin zgadywał o kim myślisz - to jest coś podobnego - wtedy też nie wierzyłam, że zgadnie :P, a jednak udawało mu się to zawsze! Jest jednak pewna mała wada tej apki. Dowiedziałam się ile zarabia mój mąż. Wyszło, że co miesiąc chowa sobie 2 stówy zaskórniaka... Szykują się mu ciche dni."

Kasia

To Polaków interesuje

Każdy z nas zastanawiał się kiedyś, jaka jest jego pozycja społeczna, zwłaszcza w odniesieniu do jego sąsiada. Każdy głowił się też, czy to, co dostaje w pracy w zamian za poświęcenie jej większości dnia, można nazwać godziwą pensją. Większość z nas (poza bankierami, analitykami giełdowymi, przedstawicielami rządu i hackerami) nie ma możliwości dostać się do informacji, które pozwoliłyby mu na uzyskanie takiej wiedzy. Nasze przełomowe narzędzie rozwiązuje jednak problemy prostych ludzi. Po wypełnieniu prostego formularza na temat Twojego sąsiada możesz dowiedzieć się, ile może on zarabiać!


Proces badania to wynik pracy sztabu ludzi skupiających się na badaniu korelacji pomiędzy czynnikami, które wpływają na sytuację finansową człowieka. Co ciekawe, już 70% pokrycia zapotrzebowania na dane pozwala ocenić zarobki jednostki z błędem nie większym niż 20%. To na prawdę imponujace wyniki!


Pamiętaj, aby do przeprowadzenia testu wytypować osobę, którą znasz relatywnie dobrze. Twój sąsiad znów pojechał na wakacje lub kupił nowy samochód? Nasz algorytm pomoże rozwiązać Ci zagadkę, czy za samą pensję mógł sobie na to pozwolić!

10000+

Osób poznało już prawdę o zarobkach swoich sąsiadów!

3752.35

Złotych średnio co miesiąc zarabiają Wasi sąsiedzi!

63%

Użytkowników tej strony zarabia więcej od sąsiadów!

W celu uzyskania zarobków sąsiada

wyślij sms o treści APK.SASIAD na numer 73550

(koszt wysłania sms: 3.69 PLN z VAT)